Listă Interpreţi

INTERPREŢI AI LIMBAJULUI MIMICO GESTUAL / INTERPREŢI AI LIMBAJULUI SPECIFIC PERSOANEI CU SURDOCECITATE
autorizaţi în baza ordinului nr. 671/1640/61/2007 completat de ordinul nr.  306/299/4253/2010 - Ministerul Muncii, Familiei şi Egalităţii de Şanse, Ministerul Educaţiei şi Cercetării
Autorizaţia are valabilitate 2 ani de la data eliberării
NR. CRT JUDEŢ LOCALITATEA NUME  NR/DATA AUTORIZAŢIE
1 BACĂU BACĂU ROŞU IONICA ADRIANA 1/20.05.2014
2 BOTOŞANI BOTOŞANI TRUFAŞU ANA RALUCA 2/07.04.2014
3 VRANCEA FOCŞANI POPESCU CEZARINA-LONIA 3/20.09.2013
4 BACĂU BACĂU IUGANU ADRIAN 5/18.02.2015
5 BRAŞOV BRAŞOV CIUCULAN LILICA  6/26.03.2015
6 BUCUREŞTI SECTOR 4 ANICESCU BOGDAN ŞTEFAN  8/02.04.2015
7 BUCUREŞTI SECTOR 2 MUNTEAN ION  9/02.04.2015
8 CONSTANŢA CONSTANŢA VLAD MARCELA 10/26.03.2015
9 DOLJ CRAIOVA BERCEA FANTIN  11/23.03.2015
10 DOLJ CRAIOVA BERCEA VALI  12/23.03.2015
11 GALAŢI GALAŢI LUNGU LENUŢA  14/28.04.2015
12 GALATI GALATI MARAVELA MARIANA  15/28.04.2015
13 HARGHITA MIERCUREA CIUC MURARIU MARIANA  17/18.02.2015
14 NEAMŢ PIATRA NEAMŢ COZMA NECULAI  19/18.02.2015
15 SATU MARE SATU MARE SECARĂ EVA  24/26.03.2015
16 SATU MARE SATU MARE BULBUK VERONICA-CARMEN  25/26.03.2015
17 OLT SLATINA SAVIN DOINA  26/23.03.2015
18 SUCEAVA SUCEAVA BĂRGĂUAN ELENA  27/23.03.2015
19 GORJ TG. JIU STAMATIE CORNELIA-CLAUDIA  28/23.03.2015
20 MUREŞ TG. MUREŞ TAKACS EVA  29/18.02.2015
21 TIMIŞ TIMIŞOARA COLOJA LAURA IOANA 30/18.02.2015
22 CARAŞ SEVERIN REŞITA LUPSA SMARANDA MARIA 36/08.07.2013
23 BUZĂU BUZĂU LEONTE SORIN MARIAN 38/01.08.2013
24 BUZĂU BUZĂU GRIGORE GINA 39/01.08.2013
25 BUZĂU BUZĂU CRETU ALINA MONICA 40/28.06.2013
26 BUZĂU SAT. STANCESTI MICU FLORICA 41/28.06.2013
27 BUZĂU BUZĂU MEHEDINTI CONSTANTIN CRISTIAN 42/28.06.2013
28 BUZĂU BUZĂU STANILA DANIELA 43/28.06.2013
29 IALOMIŢA SLOBOZIA ALEXANDRU CARLA ADRIANA 44/14.10.2013
30 GALAŢI GALAŢI APETROAE GIANINA 47/22.10.2013
31 DAMBOVIŢA TARGOVIŞTE ZAHARIA ELENA 48/30.08.2013
32 TELEORMAN TIGĂNEŞTI CIOACA ELANA 50/21.10.2013
33 PRAHOVA PLOIEŞTI IORDACHE VASILICA CLAUDIA 53/10.03.2014
34 HUNEDOARA SIMERIA SIMION GEORGETA VIORICA 54/10.03.2014
35 MURES TG. MUREŞ NEMETH JAKAB IMOLA 65/18.02.2015
36 TIMIS TIMISOARA MATE ANGELA CRISTINA 66/15.04.2015
37 IAŞI IAŞI PRODAN MIHAI 69/02.04.2015
38 TULCEA TULCEA TANASE OTILIA 70/23.03.2015
39 MARAMURES BAIA MARE LUNG RAZVAN CRISTIAN 72/20.06.2013
40 BUCUREŞTI SECTOR 6 CARNET DORU 73/04.12.2013
41 BUCUREŞTI SECTOR 6 CARNET DANIELA 74/04.12.2013
42 VRANCEA FOCŞANI MERLOIU FLORINA 75/20.12.2013
43 BUZĂU BUZĂU BOTITA MIHAELA EPAMINONDA 76/10.03.2014
44 BUZĂU BUZĂU DUMITRASCU DORU VASILE 77/10.03.2014
45 BUZĂU BUZĂU HÎNCU MARIANA 78/17.04.2014
46 BUZĂU BUZĂU NICA ANAMARIA NICOLETA 79/17.04.2014
47 BUCUREŞTI SECTOR 6 CARADAICA IOANA 80/17.04.2014
48 CLUJ CLUJ-NAPOCA BOGDAN GELU DUMITRU 81/20.05.2014
49 BUZĂU PÎRSCOV PEAGU MANUELA ADELINA  82/17.06.2014
50 BRAŞOV BRAŞOV CRETU MIRELA VIRGINIA 83/09.07.2014
51 ARGEŞ PITEŞTI TUDORAN LOREDANA STELIANA 84/09.07.2014
52 SĂLAJ ZALĂU POP RAMONA ALINA 85/17.07.2014
53 IALOMIŢA SLOBOZIA PARASCHIV ELISABETA VASILICA 86/17.07.2014
54 GORJ TG. JIU DRAGULESCU EMILIA ELENA 87/17.07.2014
55 ALBA  ALBA IULIA IONELE CARMEN MONICA 88/17.07.2014
56 CLUJ GHERLA CAZACU ANAMARIA 89/17.07.2014
57 MEHEDINŢI DROBETA TURNU SEVERIN IOVANEL COSMINA MARIANA 90/17.07.2014
58 BUCUREŞTI SECTOR 5 STOICA FLORICA  91/08.09.2014
59 BUCUREŞTI SECTOR 3 COSTACHE CLAUDIU COSMIN  92/08.09.2014
60 BUCUREŞTI SECTOR 2 DUMITRESCU DANIELA - SORINA  93/08.09.2014
61 BUCUREŞTI SECTOR 2 IOANA LAURA 94/23.09.2014
62 SUCEAVA ORAS VICOVU DE SUS, LOC. BIVOLARIE GEORGESCU VIORICA  95/02.10.2014
63 BUCUREŞTI SECTOR 2 UBA VALERIA 96/30.10.2014
64 ARGEŞ PITEŞTI PĂUN ALINA MARIA 97/30.10.2014
65 BUCUREŞTI SECTOR 2 DEMETER ELENA 98/13.11.2014
66 ARGEŞ PITEŞTI ŞUTRU RAREŞ-MIHAI  99/09.12.2014
67 OLT SLATINA SAVIN ANDREEA  100/09.12.2014
68 BIHOR ORADEA LECHINŢEANU MIRELA-FLORENTINA  101/16.12.2014
69 MUREŞ TG. MUREŞ HOLOM VERONICA-MIHAELA  102/16.12.2014
70 CLUJ CLUJ-NAPOCA SÎNGEREAN CARMEN-DIANA  103/16.12.2014
71 CLUJ CLUJ-NAPOCA IUORAS ELENA 104/18.02.2015
72 BUCUREŞTI SECTOR 1 CRISTIU ELENA CARMEN 105/26.02.2015
73 DOLJ CRAIOVA UDREA CONSTANTINESCU MARIAN CORNEL 106/11.03.2015
74 DOLJ CRAIOVA BĂSCRĂCEA ŞTEFANIA OANA 107/11.03.2015
75 DOLJ CRAIOVA UDREA CONSTANTINESCU NARCISA MIHAELA 108/11.03.2015
76 CONSTANŢA CONSTANŢA NEAGU ADRIANA 109/11.03.2015
77 BRAŞOV BRAŞOV BOGA IULIANA 110/11.03.2015
78 BUCUREŞTI SECTOR 3 LUDU HORAŢIU CRISTINEL 111/11.03.2015
79 BUCUREŞTI SECTOR 6 MITRAN DUŢU LIANA MARIA 112/11.03.2015
80 RM. VÂLCEA RM. VÂLCEA PÎRVU IONEL 113/11.03.2015
81 PREDEAL BRAŞOV NIŢĂ ELENA MĂDĂLINA 114/11.03.2015
82 BUCUREŞTI SECTOR 1 DERMENGIU LENUŞA 115/23.03.2015
83 BRAŞOV BRAŞOV ISPAS ANA 116/24.03.2015
84 CLUJ CLUJ-NAPOCA COSTIN ALEXANDRA PAULA 117/15.04.2015
85 NEAMŢ PIATRA NEAMŢ APETROAEI ŞTEFAN  118/04.05.2015
86 BUZĂU BUZĂU LUCA ADRIAN - MARIUS  119/14.05.2015
87 BIHOR ORADEA PLATON ANGELICA 120/21.05.2015
88 BIHOR ORADEA SPATARU IOANA NICOLETA 121/21.05.2015
89 BACĂU BACĂU ICHIM RADU GABRIELA 122/08.06.2015
90 DOLJ CRAIOVA STOICA EUGENIA 123/08.06.2015
91 DOLJ CRAIOVA ŢĂRANU AURELIA 124/08.06.2015
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech